Náš tým

 • Dalibor Pulkert
  Innovation ambassador
  Dalibor Pulkert
  Innovation ambassador

  Nabíjí mě podnikatelská scéna a lidé, kteří se v ní pohybují. Bedlivě sleduji startupovou scénu u nás i v zahraničí. Právě tyto vody jsou plné inovací a nových pohledů na svět i byznys.

  Imponují mi lidé, kteří se snaží měnit svět k lepšímu, kteří pomáhají ostatním růst a dělají správné věci správně.

  AMBASADOR ZMĚNYFACILITÁTORINOVÁTORLEAN/AGILE NADŠENEC
 • Michal Kardaš
  Innovation prototyper
  Michal Kardaš
  Innovation prototyper

  Jsem založením pozorovatel. Baví mě poznávat lidské motivy a potřeby. Právě pochopení lidí, ať už zákazníků nebo koncových uživatelů, považuji za klíčové k vědomým inovacím a rozvoji.

  V projektech často nastavuji postupy, jak vyřešit problém a dojít k cíli. Ověřuji hypotézy, získávám data, designuji prototypy a testuji.

  KREATIVECREŽISÉR PROJEKTŮUX ENTHUSIASTVÝZKUMNÍK
 • Dezider Meško
  Technology pioneer
  Dezider Meško
  Technology pioneer

  Pokud máte v rukou kladivo, každý problém vypadá jako hřebík. Navíc mnoho problémů už někdo elegantně vyřešil. Mojí vášní je rožšiřování mé škatule s nářadím a hledání řešení napříč odvětvími.

  Jsem univerzál, který stráví dva týdny zakopaný v nové technologii, aby pak ty následující dva, zkoumal jak změnit firemní kulturu, nebo prostudoval nový systém řízení organizace. To vše, pak může pomoct rešit vaše problémy holisticky — od začátku do konce.

  EVANGELISTAINOVÁTORPRŮZKUMNÍKTECHNOLOG
 • Kateřina Přibilová
  Human mind adventurer
  Kateřina Přibilová
  Human mind adventurer

  Pomáhám rozklíčovat lidské prožívání a chování. Snažím se vidět za roh a přijít na hluboké motivy.

  Ráda uvažuji o různých možnostech interpretace, které se mezi sebou mísí a kombinují. Je to nádherná změť, kterou je třeba poskládat tím správným způsobem. Využívám k tomu metody, která jsou založeny na psychologické bázi. Baví mě pozorovat svět kolem, všímat si detailů a analyticky je hodnotit.

  ETNOLOGPSYCHOLOGSOCIOLOGVÝZKUMNÍK
 • Ondrej Gálik
  Consultant of Outboxers
  Ondrej Gálik
  Consultant of Outboxers

  I Outboxeři potřebují vytahovat z krabiček. Jsem inovační punker z České spořitelny. Prototypuji nové byznys modely a hledám nové příležitosti. Do Outboxers přináším zkušenosti z korporátního prostředí a "neagenturní" pohled na řešení problémů.

  Potkáte mě zejména na úvodních Ideation workshopech nebo školeních na témata Vyjednávací techniky v korporaci, Jak se bránit manipulaci nebo Prezentační dovednosti.

  CONSULTANTFACILITÁTORINFLUENCERLEKTOR